12 Mayıs 2013 Pazar

Canımmm Annemm :)


Annemle dolu dolu bir hafta geçirdik :)
 İlk olarak 6 Mayıs annemin doğum günüyle başladı, İş çıkışı pastamız elimizde çaldık kapısını SÜRPRİZZ :)

Eeee tabiki pastası ona özel olmalıydı, bütün detaylar bizzat benim tarafımdan düşünülmüş, çok sevdiğim bir arkadaşım tarafından yapıldı.. Tadıda görüntüsü kadar süperdi ellerine sağlık Serap'çım...
Gelelim patanın detaylarına; tabiki anne deyince ilk akla gelen detay mutfak, Pastamızın yenilen kısmı mutfaktan oluşuyor.. Annem kadar güzel yemekler yapan bir anneyede bu yakışırdı :)

Vee bitanemm kardeşim askerde olduğu için masanın baş köşesine onun resmini çerçeve içine koyduk :(
Annemin en duygulandığı kısım burasıydı, 4 aydır görmediğini düşünürsek Arda'dan bahsetmemiz bile ağlamasına yetiyor..
 Bitanemmm bende çok özledimmm...rabbim sağ sağlim bütünn askerlerimizin ailelerine kavuşmalarını, vatani görevlerini tamamlamalarını nasip eder inşallahh..


Annem yaklaşık 12 yıldır Avonla uğraşıyor, dolayısıyla Avon annemin vazgeçilmezleri arasında :)
Avonun son katoloğu yanı başında vee içleri avon ürünleriyle dolu yurtiçi kargo kolileri.. 
Bu aralar bıkmadan usanmadan neredeyse sabahlara kadar bilgisayarında oynadığı hayvan kurtarma oyunu ve kırmızı gözlükleri :)


 Anlıcağınız gibi çook renkli bir anneye sahibimmm :) iyikideee sahibim canım annemmm benim sahip olduğum en büyük hazinemsiniz, rabbim seni,babamı, biriciğimi,prensimii hiç birinizi başımdan eksik etmesinn.. sizleri çoook seviyorummm...
İnsan kendi yuvasının kurunca ailesine daha bir düşkün oluyormuş, hiç bir özel günü boş geçirmek istemiyorum sanki birlikte geçireceğimiz son özel günümüzmüş gibi düşünüyorum o yüzden bir karar aldık,  hediyeleşmeden çok birbirimize vakit ayırmaya çalışıyoruz, bir dahaki doğum günü ve anneler gününde birlikte olmak dileğiyle.. Seni çook seviyorum annecimm, tüm annelerin anneler günü kutlu olsun :)

 Geleneksel anneler günü kahvaltımızdan bir kare :)


Photobucket

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder